Aster novae angliae Andenken an Alma Potschke

Айстра новоанглійська бузкова (Aster novae-angliae ‘Andenken an Alma Pötschke’) - Астра відноситься до роду трав'янистих рослин і належить до сімейства складноцвітих. Науці відомі приблизно 200 видів айстри. Ця рослина поширена в Євразії і Північній Америці. У Росії можна зустріти астру солончаковую (Aster tripolium), астру голу (Aster laevis),астру вербову (Aster salignus), астру різнобарвну (Aster versicolor), астру ланцетну (Aster lanceolatus), астру белощетинистую (Aster albosetus), астру італійську, астру ромашковую, астру дику, астру європейську, астру степову (Aster amellus). Цвітуть айстри у вересні, вони зимоустойчивы і світлолюбні. Ця рослина відноситься до медоносним і лікарських.

 

Aster novaeangliae Alma Potschke Aster novaeangliae Alma Potschke Aster novaeangliae Alma Potschke 3


Найчастіше, айстри розмножують насінням, які висаджуються в ранній весняний період, щоб отримати сильну розсаду. Використовуються для цього якісні, правильно підготовлені насіння, які висаджуються в слабокислу грунт. Якщо розсада айстр встигла набрати сили за пару місяців, то перенести її у відкритий грунт можна вже в кінці весни. Існує й інший шлях, коли насіння айстр висаджуються відразу у відкритий грунт. Але пам'ятайте, що в даному випадку, чекати цвітіння в той же сезон стоїть тільки до середини осені.
Якщо говорити про багаторічних айстрах, то частіше їх висівають в грунт під зиму. Цвітіння цих рослин з'явиться тільки через рік або два. У цей момент можна розмножувати айстри вегетативно, діленням куща. Найкраще робити це навесні і використовувати для розмноження тільки сильні кущі. Прийміть до відома, що у деленок повинно бути не менше трьох сильних пагонів і достатня кількість коренів для гарного вкорінення.
Відомо в дачному справі і розмноження айстр верхівковими живцями. Для цього необхідно нарізати сильні, життєздатні живці розмірів в 7-8 см, і укоренити їх в живильному грунтосуміші - пісок, торф, дерен. Після цього живці слід протримати в невеликому парничку, або просто під плівкою, протягом 30-40 днів, і висадити у відкритий грунт в кінці літа або на початку осені.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

Для відвідувачів

Загальна інформація для відвідувачів. Як дістатися до дендропарку. Час роботи та правила поведінки.

Наші поради

Інформаційна підтримка нашими фахівцями з різних питань. Як отримати потрібну вам пораду або інформацію.

Ландшафт

Інформація про впорядкування експозицій в Сирецькому дендропарку з точки зору ландшафтного дизайну.

Ми у соцмережах