Hyacinthoides hispanica 1 dendroparkГiацинтоiдес iспанський - Hyacinthoides hispanica
Ростуть на відкритому грунті
ЗАЦВІТАЄ в кінці  березня
Багаторічна, трав'яниста цибулинна рослина, яка досягає висот від 15 до 50 сантиметрів.


Бульби 1,5-3 х 1-2,5 см, від яйцеподібних до сферичних. Рослина з 3-7 листям 10-35 х 0.7-2 см. Має гроновидні суцвіття з (2-) 4-18 (-30) квітів. Квітки без запаху. Оцвітина широко дзвонова, синя, біла або рожева. Пильовики блакитні. Час цвітіння в травні, іноді він починає вже в квітні. Капсули 0,8-1 см в діаметрі, кулясті. Насіння бл. 2,5 мм, чорне, зморшкувате.


Поширення
Португалія; Гібралтар; Іспанія. Культивується також. Росте на суглинних і глинистих ґрунтах, багатих поживними речовинами, часто бідних вапном, в сільськогосподарські угіддях, чагарниках, змішаних лісах дуба і бука, каштана і заплавних лісах.
Гіацинтоідес (лат. Hyacinthoides) - це прекрасна весняна багаторічна цибулинна рослина. Її цвітіння яскраве і пишне. Складно уявити весняний сад без її витончених квітів.
У рослини вузьке темно-зелене листя, зібране в прикореневу розетку. Квітки дзвоникоподібні. Забарвлення суцвіть: синьо-фіолетове, рожеве, біле. Висота гіацинтоідесів зазвичай 25-30 см. Квітки невеличкі, 1,5 см, зібрані в пишні суцвіття. Вони добре розростаються, невибагливі, добре цвітуть у півтіні і тіні.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

Для відвідувачів

Загальна інформація для відвідувачів. Як дістатися до дендропарку. Час роботи та правила поведінки.

Наші поради

Інформаційна підтримка нашими фахівцями з різних питань. Як отримати потрібну вам пораду або інформацію.

Ландшафт

Інформація про впорядкування експозицій в Сирецькому дендропарку з точки зору ландшафтного дизайну.

Ми у соцмережах