Повідомити про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції»

Сирецький дендропарк співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» для повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону можуть бути використані внутрішні, регулярні або зовнішні канали.

Ви можете залишити повідомлення, яке містить фактичні дані, що підтверджують можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» працівниками Компанії, які можуть бути перевірені, за такими внутрішніми каналами:

  • за номером телефону: (044) 599-16-01 (прийом повідомлень здійснюється у пн - пт з 09 до 15.00 год.);
  • на адресу електронної пошти «Скриньки довіри»: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.(прийом повідомлень здійснюється цілодобово);
  • особисто Уповноваженій особі з питань запобігання та виявлення корупції в години прийому: м. Київ, вул.Тираспільська, 43, пн - пт з 09 до 15.00 год.

Ваші повідомлення обов’язково повинні містити інформацію за тими ж вимогами, що зазначені у формі

Для більш детального вивчення ситуації і всебічного розгляду Вашого повідомлення, пропонуємо Вам вказати інформацію про себе та свої контактні дані для того, щоб ми могли звернутися до Вас за додатковою інформацією.

Додатково інформуємо, що повідомлення, яке містить наклеп і образи, дискредитацію посадових осіб та працівників установи, тягнуть за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України».

Правила етичної поведінки

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

Для відвідувачів

Загальна інформація для відвідувачів. Як дістатися до дендропарку. Час роботи та правила поведінки.

Наші поради

Інформаційна підтримка нашими фахівцями з різних питань. Як отримати потрібну вам пораду або інформацію.

Ландшафт

Інформація про впорядкування експозицій в Сирецькому дендропарку з точки зору ландшафтного дизайну.

Ми у соцмережах