Mammillaria duwei - Маміллярія ДювеМаміллярія Дюве (Mammillaria duwei)  відноситься до мексиканських карликовых форм: її кулясте стебло досягає 5 см в высоту. З кожної ареоли растут приблизно 35 тонких волосистих бічних колючок, як правило, дві центральні, 5 мм в довжину, нерідко с гачком на кінці.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 [1 Голос]

Mammillaria hahniana Werderm.  Мамілярія ХанаМамілярія Хана (Mammillaria hahniana Werderm.)  Вид названо на честь відомого кактусовода, садівника, торговця кактусами з Берліна Адольфа Хана. Місцеві назви цієї рослини «Стара подушка для шпильок» або «Кактус-стара жінка» . Є ендемічною рослиною Мексики. Ареал зростання охоплює штати Гуанахуато і Керетаро і Сан-Луїс-Потосі. Мешкає на крутих схилах в передгірських районах і в листяних лісах. Цей кактус використовується як декоративна рослина, а його плоди вживають в їжу. Вид надзвичайно декоративний і популярний в колекціях. В культурі потребує сонячного світла і тепла. Полив помірний до обмеженого.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

Mammillaria discolor Haw. Мамілярія строката, Мамілярія дісколорМамілярія строката, Мамілярія дісколор (Mammillaria discolor Haw.)
Ареал зростання — Мексика, штати Оахака, Ідальго, Веракрус і Пуебла. Рослини поодинокі, в культурі часто кущаться.
Стебло здавлене-кулясте, апікально сплющене, заввишки 3-4,5 см, 6-11 см в діаметрі.
Епідерміс синьо-зелений. Маміли яйцеподібні до конічних, без молочного соку.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]

Мамілярія Бакеберга - Mammillaria backebergianaМамілярія Бакеберга (Mammillaria backebergiana)  —Ареал зростання — Мексика, штати Мічоакан, Ґерреро, Мехіко, Коауїла, на висоті від 1 400 до 1 600 метрів над рівнем моря.
Рослина зазвичай поодинока. Стебло - циліндричне, до 30 (45) см заввишки, 5-6 (7,5) см у діаметрі. Маміли - короткі, пірамідальні, не мають кутів, з молочним соком. Аксіли - голі або з декількома щетинками, рідко до 3 щетинок.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

Mammillaria bocasana Poselger Мамілярія бокаська, Мамілярія боказанаМамілярія бокаська, Мамілярія боказана (Mammillaria bocasana Poselger) . Видова назва походить від місця зростання - Мексика, штати Сан-Луїс-Потосі (Сьєра-де-Бокас), Сакатекас на висоті 1 750-2 300 метрів над рівнем моря на вулканічних породах у напівпустелях.

 

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.25 [2 Голоса (ів)]

Сирецький дендропарк має величезну колецію даного виду рослин.У 2008 році колекція Сирецького дендропарку поповнилася 600 видами кактусів та інших сукулентних рослин з багатьох частин світу...

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 [1 Голос]

Рід Астрофітум (Astropyitum)

 Назва роду походить від грецьких слів aster  – «зірка» і phyton – «рослина». Стебла шароподібні або циліндричні, не утворюють бокових відростків. На стеблах у більшості видів є маленькі білі крапочки, які складаються із  безлічі крихітних волосків. Колючки часто довгі та гнучкі, загнуті до верху, або зовсім без колючок. Квітки жовті з шовковистим блиском, до 6 см в діаметрі. Квітує з травня по серпень. Період спокою – осінь – зима. Батьківщина -плоскогір’я Мексики і США. У догляді не складні.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]

Для відвідувачів

Загальна інформація для відвідувачів. Як дістатися до дендропарку. Час роботи та правила поведінки.

Наші поради

Інформаційна підтримка нашими фахівцями з різних питань. Як отримати потрібну вам пораду або інформацію.

Ландшафт

Інформація про впорядкування експозицій в Сирецькому дендропарку з точки зору ландшафтного дизайну.

Ми у соцмережах