Мамілярія Бакеберга - Mammillaria backebergianaМамілярія Бакеберга (Mammillaria backebergiana)  —Ареал зростання — Мексика, штати Мічоакан, Ґерреро, Мехіко, Коауїла, на висоті від 1 400 до 1 600 метрів над рівнем моря.
Рослина зазвичай поодинока. Стебло - циліндричне, до 30 (45) см заввишки, 5-6 (7,5) см у діаметрі. Маміли - короткі, пірамідальні, не мають кутів, з молочним соком. Аксіли - голі або з декількома щетинками, рідко до 3 щетинок.

Центральних колючок -1-3, прямі, слабо-голчасті, від жовтувато-коричневого до коричневого відтінку, довжиною 7-8 см. Радіальних колючок - зазвичай 10-12, жовтувато-білі, з коричневими кінцями, з віком стають темнішими - коричнево-сірими, довжиною 8-10 мм.
Квіти - не великі, рясно формуються в декількох кільцях, кілька завужені при розкритті, соковито-багрянисто-червоні, довжиною 18-20 мм, в діаметрі 10-13 мм, маточка з зеленими рильцями. Плоди — на верху тьмяно-зелені, внизу білуваті, в зрілості багрянисто-червоні.
• Типова рослина (Mammillaria backebergiana subsp. backebergiana) виростає з товстішим стеблом в діаметрі і довгий час залишається поодинокою.
• Підвид Mammillaria backebergiana subsp. ernestii більш охоче кущиться, його стебло менших розмірів і більш темно-зеленого відтінку, ніж у типової форми.
Mammillaria backebergiana входить до Червоного Списку Міжнародного Союзу Охорони Природи видів, даних про які недостатньо (DD).

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

Для відвідувачів

Загальна інформація для відвідувачів. Як дістатися до дендропарку. Час роботи та правила поведінки.

Наші поради

Інформаційна підтримка нашими фахівцями з різних питань. Як отримати потрібну вам пораду або інформацію.

Ландшафт

Інформація про впорядкування експозицій в Сирецькому дендропарку з точки зору ландшафтного дизайну.

Ми у соцмережах