23-25 травня 2016р. в м. Біла Церква проходила міжнародна наукова конференція «Сучасні тенденції збереження, відновлення та збагачення фіто різноманіття ботанічних садів і дендропарків», яка була присвячена 70-річчю дендрологічного парку «Олександрія», як наукової установи.
Директор Сирецького дендрологічного парку Глухова С.А. та старший науковий співробітник, к. с.-г. н. Михайлик С.М. привітали директора дендропарку «Олександрія» д.б.н. Галкіна С.І та всіх співробітників дендропарку з визначною датою.

1 2
3 4

На конференції були висвітлені актуальні проблеми інтродукції, збереження та збагачення біорізноманіття в ботанічних садах і дендропарках України. Були наведені результати досліджень з питань збереження та збагачення біорізноманіття культурної спадщини садово-паркових об’єктів, теоретичні та прикладні аспекти інтродукції рослин у сучасному світі, розглянуто екологію штучних та природних фітоценозів. Особливу увагу було приділено проблемі біоінвазій та захисту рослин. Розлянуто питання просвітницької та соціальної ролі ботанічних садів і дендропарків України.
Під час роботи конференції відбулася звітно-виборча сесія Ради ботанічних садів та дендропарків України. З доповіддю "Роль ботанічних садів і дендропарків України в збереженні та збагаченні рослинного різноманіття" виступила Голова Ради ботанічних садів і дендропарків України, Почесний директор НБС ім. М.М. Гришка НАН України, д.б.н., чл.-кор. НАН України Черевченко Тетяна Михайлівна.

5

Учасники конференції мали змогу ознайомитися зі зразком садово-паркового мистецтва минулого -  дендропарком «Олександрія», його історією та сьогоденням. Відтак були оглянуті науково-колекційні ділянки дендропарку та посаджено молоде деревце сосни Веймутова.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [3 Голоса (ів)]

Для відвідувачів

Загальна інформація для відвідувачів. Як дістатися до дендропарку. Час роботи та правила поведінки.

Наші поради

Інформаційна підтримка нашими фахівцями з різних питань. Як отримати потрібну вам пораду або інформацію.

Ландшафт

Інформація про впорядкування експозицій в Сирецькому дендропарку з точки зору ландшафтного дизайну.

Ми у соцмережах