Шановні відвідувачі!

18 травня відзначається чудове свято - День Рослин! Це свято нагадує нам про значення рослин у нашому житті та природному середовищі. Тож цей день - чудова нагода поділитися знаннями про важливість рослин. Раді повідомити, що Сирецький дендропарк долучився до святкування VII Міжнародного Дня Рослин (Fascination of Plants Day, FoPD), який буде відзначатись 18 травня 2024 під егідою Європейської організації біології рослин. 

18 та 19 травня у Сирецькому дендропарку буде проведено екскурсії у рамках проєкту. Тема заходу "Релікти Сирецького дедропарку". Сирецький дендрологічний парк загальнодержавного значення розташований в північно-західній частині м. Києва та займає площу 7,5 га. Дендропарк є науково-дослідною природоохоронною, культурно-освітньою установою загальнодержавного значення і входить до складу природно-заповідного фонду України.

Серед насаджень Сирецького дендропарку є такі екзоти, як: тис гострокінцевий 1875 року посадки, туя західна 1895 року посадки та групи рослин 1900 року посадки: ялина колюча "Срібляста", туя західна "Ельвангера", кипарисовик горіхоплідний "Нитчастий", ялина звичайна, клен гостролистий "Шведлера", липа кримська, тюльпанове дерево. На даний час в дендропарку росте понад 900 таксонів рослин більшість з яких інтродуценти з Північної Америки, Китаю, Японії, Далекого Сходу.

Організатори: 

Глухова Світлана Анатоліївна, в.о. директора Сирецького дендропарку

Михайлик Світлана Миколаївна, старший науковий співробітник

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., (044) 599 16 01

Додаткові інструкції для відвідувачів: одяг відповідно до погодних умов, за необхідності парасольки або сонцезахисні окуляри, засоби захисту від комарів, фотоапарат. Вхід на територію Сирецького дендропарку за вхідним квитком. Зустріч біля головного входу.

Тривалість екскурсії - 1 година.
Максимальна кількість осіб - 25.

ВАЖЛИВО!!! Через обмежену кількість осіб на екскурсії, що повʼязані з забезпеченням комфортних умов протягом заходу, просимо заповнити реєстраційну форму за посиланням !!!

 

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

Для відвідувачів

Загальна інформація для відвідувачів. Як дістатися до дендропарку. Час роботи та правила поведінки.

Наші поради

Інформаційна підтримка нашими фахівцями з різних питань. Як отримати потрібну вам пораду або інформацію.

Ландшафт

Інформація про впорядкування експозицій в Сирецькому дендропарку з точки зору ландшафтного дизайну.

Ми у соцмережах